ادامه تحصیل تجربی یا انسانی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام.من امسال میرم دهم.من در مدرسه تیزهوشان استان هرمزگان میناب درس میخونم.اول با اینکه هیچ هدفی براش نداشتم قصد داشتم ک رشته تجربی بخونم. اما الان میخوام برم انسانی برای روانشناسی بالینی. از اونجایی ک مدرسه خودمون امسال فقط تجربی داره باید تو یه مدرسه دیگه در رشته انسانی درس بخونم.ثبت نام مدرسه شاهد تموم شده.و از طرفی مادرم اجازه نمیده در مدرسه عادی درس بخونم چون تو شهر ما وضع مدارس عادیمون زیاد خوب نیست (از نظر محیطی). مادرم با مسئولای مدرسمون صحبت کرده بود و گفته بودن که بهتره سال دهم رو توی همین مدرسه ی تیزهوشان تجربی بخونه و برای سال بعد تغییر رشته بده به انسانی و به موقع در مدرسه شاهد ثبت نام کنه. میخواستم بدونم ارزش داره یک سال تجربی بخونم بعد تغییر رشته بدم؟ میشه کمکم کنید چون خیلی به مشکل برخورد کردم؟! با تشکر.
  • ثمین 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام ثمین عزیز

بله . ارزش داره . اتفاقا خیلی بهتر هم هست. کمااینکه شما از کنکور تجربی هم میتونین برای روانشناسی اقدام کنین و الان روانشناسی زیرگروه شنار هستش.
جالبه بدونید، بنده رشته دبیرستانم تجربی بوده و بعد روانشناسی خوندم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*