ادامه تحصیل از کارشناسی معماری به حقوق

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-3
0
سلام، من ترم آخر کارشناسی معماری پیوسته از دانشگاه آزاد پرند هستم، اما میخوام بعد از اتمام کارشناسی معماری، حقوق بخونم برای وکالت. راهنمایی بفرمایید از طریق ارشد می شود؟ یا باید از ابتدا شروع کنم؟ از کجا اقدام کنم.
  • علی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-1
0

سلام علی جان

برای رشه حقوق و در نهایت آزمون وکالت شما می بایست کارشناسی رشته حقوق رو داشته باشین، یعنی نمیتونین برای ارشد اقدام کنین و نیاز هست که از مقطع کارشناسی مجدد تحصیل کنین و لیسانس حقوق رو بگیرین تا بتونین برای آزمون وکالت اقدام کنین.
مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد مرحله ی تکمیلی و آمادگی برای ورود به دکتری هستش و مباحث درسی به صورت اختصاصی منحصرا براساس گرایش تدریس میشن و خیلی جامعیت نداره و با گذراندن دوره ارشد تسلطی بر رشته نخواهید داشت و در واقع همانطور که بیان شد، مرحله ی آمادگی ورود به مقطع دکتری هست در آن گرایش و رشته ی خاص، پس به تنهایی نمیتونین روش حساب کنین برای یادگرفتن و بحث های اخذ مجوز فعالیت و …

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*