اخذ مدرک پیش دانشگاهی بعد از 10 سال با دیپلم کار و دانش

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
آقای دکتر من حدود ۱۰ سال پیش از کار و دانش دیپلم گرفتم و الان میخوام تجربی ادامه بدم و جدی روش کار کنم. میشه توضیح بدین باید چطوری مدرک پیش دانشگاهی تجربی بگیرم؟
  • میثم 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام میثم جان

باید مراجعه کنین آموزش و پرورش منطقه و اقدام کنین برای اخذ دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی، لیست واحدهای درسی رو بهتون ارائه میدن و نام مدارسی که حوزه های امتحانی هستن که باید اقدام کنین اونجا برای ثبت نام و پاس کردن دروس.

بعدش هم که شروع به مطالعه با برنامه ریزی مدون و منسجم بر اساس شرایط کار و زندگیتون که ان شالله بتونین از زمانی که میذارین نتیجه بگیرین.

برای قبولی و تحصیل در رشته های تجربی هم میبایست بهمن ماه برای ثبت نام کنکور تجربی اقدام کنین و با تلاش منسجم مطالعه کنین تا رتبه ی لازم رو در کنکور اخذ کنین و برای تیرماه سال بعدش در کنکور شرکت کنین و در رشته و دانشگاه مورد نظرتون تحصیل کنین.

برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل آموزش صحیح از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی و عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این ها باید براساس شرایط شما و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید تا با استفاده صحیح از توان و زمانتون در مسیر صحیح گام بردارین و در کنکور تجربی موفق بشین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*