اخذ دیپلم تجربی برای مهاجرت به آلمان

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام،جناب پدرام بنده لیسانس برق قدرت دارم و قصد دارم مدرک دیپلم تجربی بگیرم جهت مهاجرت تحصیلی در آلمان لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
  • پویا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام پویا جان

با توجه به نوع درخواست شما ، احتمالا مدرک قبلیتون فوق دیپلم و قبل از اوون هنرستان و فنی بوده که قصد گرفتن دیپلم تجربی دارین.

برای این موضوع میبایست به یکی از واحدهای “آموزش متوسطه” یا “امتحانات” آموزش و پرورش منطقه خودتون مراجعه و درخواست راهنمایی کنین برای اخذ مدرک پیش دانشگاهی تجربی .
واحدهای درسی مربوطه رو به شما معرفی میکنن که میبایست به صورت غیر حضوری ( فقط برای امتحانات سر جلسه میرین) در مدارس بزرگسالان بگذرونین و خودشون مدارسی که پذیرش دانش آموز به این صورت دارن رو در منطقه به شما معرفی میکنن.

کافی امتحانات رو با نمره مناسب بگذرونین تا به زودی دیپلم تجربی هم بگیرین.

دوست داشتین برای گذراندن سریعتر مسیر امتحانات و داشتن منابع آموزشی مناسب برای اخذ راحتتر نمرات در دروس میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*