اخذ دیپلم تجربی از رشته فنی برای مهاجرت

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
باسلام بنده کارشناسی برق قدرت دارم‌(ناپیوسته_رشته فنی) قصد دارم دیپلم تجربی بگیرم جهت مهاجرت تحصیلی(پرستاری)به آلمان رو دارم من باید چجوری و چه زمانی طول میکشه تا دیپلم تجربی بگیرم؟ ممنون
  • پویا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام پویا جان

این مسیر حدود 1 سال طول میکشه.

شما میبایست به آموزش و پروش منطقه محل زندگیتون مراجعه کنین، بر اساس سوابق تحصیلی ، تعداد واحدی که باید در دروس تخصصی تجربی پاس کنین بهتون ارائه میشه، اوون درس ها رو باید بخونین و آمادگی پیدا کنین برای امتحانات.
امتحانات در مدرسه ای که بهتون معرفی میشه برگزار خواهد شد و شما در صورت پاس کردن تمام واحد های ارئه شده میتوانید مدرک دیپلم معادل برای تجربی دریافت نمایید و به هدفتون برسین.

دوست داشتین برای موفقیت در امتحانات و پاس کردن واحد ها که نیازمند داشتن منابع آموزشی مناسب هستن، میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*