آیا میتونم در کنکور پرستاری شرکت کنم ؟

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید عذر میخوام مزاحم وقتتون میشم من دیپلم نقشه کشی معماری ومدرک دوره ی کمک پرستاری 1 ساله دارم. الان کادر بیمارستانم میخوام کنکور تجربی بدم تا پرستاری بخونم ، میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم ؟ یا کلا چطور میتونم در کنکور پرستاری شرکت کنم ؟ لطفا شرایطش رو بهم بگید خیلی ممنون .
  • فرشته 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فرشته جان

اگر بهیار هستین و مدرک رسمی بهیاری دارین، میتونین کنکور بدین و از سهمیه ویژه بهیاران هم استفاده کنین ولی اگر دوره های آزاد کمک پرستاری رو دیدین، خیر متاسفانه و برای شرکت در کنکور تجربی نیازمند داشتن مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی نظری (فوق دیپلم در هر رشته ای) هستین.

کلا شما در صورت داشتن مدرک کاردانی ( در هر رشته ای) و یا داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای
می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله تجربی رو آزمون بدین.

پس با داشتن یکی از این مدراک میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای نحوه اخذ مدرک مربوط و راه های بهتر و در ادامه موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی ، برنامه ریزی تحصیلی شخصی – اختصاصی و منابع آموزشی حرفه ای بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*