آزمون هاى آزمايشى

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
باسلام چون اصلا با برنامه ريزى و مثل بقيه بودن نميتونم كنار بيام نميتونم فعلا هيچ آزمون آزمايشى شركت كنم فعلا براى خودم اين طور در نظر گرفتم كه همه ى دروس رو در ٢ ماه يا حداكثر ٣ ماه آينده به طور عميق بخونم و بعدش هر هفته جمعه يكى از كنكور هاى سال هاى قبل كه تهيه كردم رو در شرايط شبيه ساز كنكور از خودم بگيرم تا بعد عيد در آزمون هاى جامع شركت كنم … اين روش كار اشتباهي هست؟ خيلى از دوستام در جوابم گفتن محيط و شرايط آزمون خيلى موثرتر هستش خواستم نظر شمارو هم بدونم با تشكر
  • موژان صفايى 7 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 7 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام
دوست عزیز شما در صورتی میتونید به موفقیت برسید که مطابق با یک برنامه اصولی و هدفمند پیش برید – پس حتما مطابق با یک برنامه متناسب با خصوصیات مطالاعاتی خودتون درس بخونید و پیش برید – در مورد شرکت در آزمون هم باید بگم اگر شرایط شرکت در آزمون را دارید حتما شرکت کنید چرا که تاثیرات خوب زیادی میتواند برای شما داشته باشد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*