آزمون‌نمونه‌دولتی‌نهم‌به‌دهم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام‌ آیا‌ میشود‌ درر یک‌ هفته‌ آخر‌ برای‌ آزمون‌ نمونه‌ خواند؟
  • صادق 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام صادق جان.

مسلما میشه خوند ولی اینکه چه نتیجه ای برای ما مطلوب است و ایا نتیجه ی مطلوب را خواهیم گرفت یا خیر رو نمیشه خیلی پیشبینی کرد.

هر آزمونی نیاز به مطالعه و مرور و جمع بندی داره تا تمامی مفاهیم مورد نظر بتونین در ذهن نهادینه بشن و به خوبی در زمان منسب قابل استفاده و بازیابی و پاسخگویی به سوالات با استفاده از آنها…

ولی شما در یک هفته ی آخر بیشتر از تکنیک حفظ کردن و با کمک گرفتن از حافظه کوتاه مدت جلو خواهید رفت که بازدهی خیلی زیادی مسلما نخواید داشت ولی میتونین سوالاتی رو بر اساس حجم یادگیری و آموخته های قبلیتون پاسخ بدین.

اگر هم منیاز به کمک در مورد روش عملکرد در این یک هفته دارین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*