همایش گام­های موفقیت در کنکور در بندر چابهار

همایش گام­های موفقیت در کنکور در بندر چابهار

 

 

 

همایش گام­های موفقیت در کنکور در استان چابهار

 

 

عوامل مختلفی چون اهداف، توانایی‌ها و استعدادهای یادگیرنده، محتوا، فضا و شیوه‌ی مطالعه، بازه‌ی زمانی مد‌نظر، ویژگی‌های روان‌شناختی و… با فرآیند مطالعه و یادگیری مطلوب در ارتباط هستند که هر یک از آن‌ها نقش مؤثری در جریان و چگونگی تحقق یادگیری، دارند.

 

داشتن برنامه‌ی مطالعاتی منظم و مدون، مهم‌ترین عامل در هماهنگ ­کردن و سازماندهی این عوامل است.

 

با نزدیک شدن به زمان کنکور، همه کنکوری‌ها در تلاشند که بهترین شیوه‌ و روش‌ را برای فراگیری مواد درسی، به کاربگیرند.

ممکن است راه‌های گوناگونی را هم امتحان کرده‌باشند.

خود شما هم شاید برای درس خواندن، خودتان را در کتابخانه حبس کرده باشید و نتیجه هم گرفته باشید، اما شک نکنید روش­های بهتر از این هم وجود دارد!

بنابراین، با بکارگیری این روش‌های ثابت شده از نظر علمی می‌توانید بدون هیچ ترسی از هر آزمون و کنکوری سربلند بیرون آمده و موفقیت در کنکور را تجربه کنید.

یکی از نیازهای اساسی دانش آموزان آشنایی با روش­های مطالعه است که ضمن آن بتوانند راندمان مطالعه خودرا افزایش دهند و اضطراب خود را برای ادامه مسیرکاهش دهند چرا که این عوامل روند حرکت را بهتر و سرعت را بیشتر می­کنند.

در این روند نظارت و کنترل آموزشی در طول سال و تصحیح مرحله به مرحله آن از وظایف مشاور آموزشی است؛

 

 

مشاور تحصیلی می­تواند:

 

 

اطلاعات صحیح در مورد کنکور، نحوه ­ی سؤالات، نحوه آزمون، انتخاب رشته صحیح و میزان مطالعه را به شما ارائه دهد و شما را از تفاوت­های زیاد میان آزمون مدرسه وکنکور از قبیل حجم و دامنه مطالعات، نوع و کامل بودن پاسخ ها، نمره منفی، رقابت و مقایسه با سایر داوطلبان و اتفاق نظر آزمون مدرسه وکنکور در تشریحی خواندن مطالب مطلع سازد؛

ولی دقت کنید که شما فقط به یک مشاور کاربلد نیاز دارید!

 

مجموعه دوره­ های گام­های موفقیت در کنکور دکتر پدرام، طی ۴ جلسه در شهر چابهار، اوایل اردیبهشت ۹۷ در مدرسه شبانه ­روزی دانا و توانا وابسته به دانشگاه بین الملل چابهار برگزار شد.

 

در این دوره ­­ها که با تعداد ۳۰ نفر برای رشته­ های تجربی و ریاضی برگزار شد، دکتر پدرام به توضیح به موضوعات ذیل پرداخته­ و به طور کامل گام­ های موفقیت در کنکور را توضیح داده ­اند.

 

کنکور چگونه آزمونی است؟

 

چرا به برنامه­ ریزی نیازمندیم؟

 

مثلث برنامه ­ریزی اختصاصی پدرام

 

انتخاب رشته صحیح

 

برای موفقیت چگونه باید مطالعه کرد

 

آزمون آزمایشی و تست زنی موفق

 

کلید طلایی موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *