زمان

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شده
0
0
سلام میخواستم بدونم از الان دهم آبان ماه تا کنکور اگه ادم شروع کنه میتونه دندونپزشکی قبول شه؟؟من تاحالا خوندم ولی سست خوندم بنظرتون امیدی هست؟
  • سینا این سوال را پرسیده در 3 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 3 ماه قبل
بهترین پاسخ
1
0

سلام – بله امیدی هست .دوست عزیز برای قبول شدن در رشته ای مثل رشته دندان پزشکی باید اصول و عوامل مختلفی وجود داشته باشد تا شما بتونید به قبولی در این رشته برسید – از جمله این عوامل میتوان به داشتن یک برنامه مطالعاتی هدفمند ، رعایت اصول مطالعه ، رعایت اصول خلاصه نویسی و تست زدن ، تکنیک های افزایش سرعت مطالعه و … اشاره کرد. سعی کنید از همین لحظه با رعایت اصول فوق و یک برنامه مطالعاتی منظم و هدفمند مطالعه خود را به شیوه ای حرفه ای آغاز کنید.در این مسیر میتونید از تجربیات مشاوران و رتبه های برتر گروه مشاوره ما استفاده کنید و کمک بگیرید . موفق باشید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*